Zaloguj Załóż konto Nie masz jeszcze konta?

Strona w budowie

Czym jest panel aukcyjny i do czego służy?

Panel aukcyjny to zestawienie Twoich innych aukcji w formie miniaturek. Dzięki niemu potencjalny klient przeglądający Twoją aukcję może zauważyć inne sprzedawane przedmioty, które mogą go również zainteresować i ostatecznie zosać kupione zwiększając Twój zysk.

Jak taki panel zainstalować?

Obsługa takiego panelu jest bardzo prosta, a jego stworzenie sprowadza sie do kilku kliknięc myszką. Nie musisz znać HTML, w naszym serwiscie w łatwy sposób wygenerujesz swój kod HTML panelu, który musisz tylko skopiować i raz wkleić w dowolne miejsce w szablonie.

Jak to działa?

Twoim zadaniem jest tylko wygenerowanie i wklejenie kodu do szablonu. Nasz system co kilkanaście minut automatycznie aktualizuje panel, dzieki czemu klient zawsze widzi aktualne oferty.

Wyglad panelu

Nasz serwis udostępnia bardzo duża możliwość konfiguracji. Możesz ustalić kolory i wielkości czcionek, kolory i wielkośc obramowania, rozmiar miniaturek, efekty przejścia, sposób sortowania np. według ceny, daty wystawienia, popularności itp. Możesz skonfigurować panel tak aby wyświetłały się aukcję tylko z danej kategorii allegro lub aukcje, które zawieraja w swoim tytule określoną fraze oraz wiele, wiele więcej. Dodatkowo nasz kreator posiada bardzo wygodną funkcję podglądu online, więc tworzac panel na bieżąco widzisz każda najmniejszą wprowadzoną zmianę. sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
sd
Rejestracja
Akceptuję regulamin