Zaloguj Załóż konto Nie masz jeszcze konta?

Kreator panelu

Prosty i intuicyjny kreator pozwala w pełni dostosować wygląd panelu miniaturek. Można ustalić ilość, wielkość miniaturek, odstępy, kolorystykę poszczególnych elementów i napisów, kolory i wielkość cieni, efekty graficzne po najechaniu kursorem myszy, styl przycisku, rozmieszczenie poszczególnych elementów, sposób sortowania, ustawić nagłówek i wiele więcej. Jeśli korzystasz z szablonu allegro, to bez problemu dostosujesz wielkość i wygląd panelu tak aby tworzył z nim spójną całość. Wygląd ma kluczową rolę w budowaniu zaufania klienta.
kreator

Opcje sortowania

W zależności od posiadanej werji konta w naszym serwisie możesz stworzyć kilka lub kilkanaście paneli. Każdy z nich może być zupełnie inny, skonfigurowany według własnych potrzeb, możesz więc wybierać jakie aukcje mają się pojawić w danym panelu. Masz do wyboru następujące opcje sortowania:
- najbardziej popularne, najmniej popularne
- alfabetycznie A- Z lub Z-A
- najszybciej lub najpóźniej kończące się
- najnowsze lub najstarsze
- według ceny - od najniższej lub od najwyższej
- losowo
- Możliwośc wybrania aukcji tylko "Kup Teraz" lub "Licytacja" - Możliwość wyboru dowolnej kategorii allegro
- Możliwość określenia frazy znajdującej się w tytule aukcji.

Sprzedajesz różny sprzęt? Nie chcesz aby na Twojej aukcji pojawiały się wszystkie Twoje aukcje, a tylko wybrane, powiązane tematycznie z danym szablonem lub aukcją? Dzięki opcji sortowania po kategorii lub słowie kluczowym w tytule będziesz miał możliwość wybrania wybrania tylko tych aukcji, które Cię interesują.

Kreator panelu

Przy pomocy naszego kreatora w łatwy sposób dostosujesz i wygenerujesz swój panel. Z lewej strony kreatora jest dostępna bogata lista opcji, które możesz zmieniać, a każda najmniejsza zmiana będzie widoczna od razu w Twoim panelu wyświetlonym po prawej stronie okna.

Efekty przejścia

Aby uatrakcyjnić swój panel możesz dodać efekt przejścia "hover". Jest to efekt, który pojawia się po najechaniu kursorem myszy na daną miniaturkę. W naszym kreatorze możesz ustawić kolor tła lub obramowania, kolor i wielkość i rodzaj cienia.

Duży zakres konfiguracji wyglądu Twojego panelu. Dostosować możesz między innymi: wielkość miniatur, wielkośc odstępów miniatur, kolory wszystkich napisów, rodzaj przycisku, kolor i grubosc obramowania miniaturki lub całego panelu, kolor tła, efkety przejścia, zaokrąglenia i ich wilekość, tytuł panelu oraz jego treść i kolor i wielkość czcionki Możesz także wybrać co ma się pojawić w mniaturach np. informacja o ofertach, czasie, tytuł, cena, zdjęcie oraz znacznie więcej.

Statystyki

Porządny system statystyk, pozwala kontrolować liczbę wyświetleń oraz ilość kliknięć w panel. Nasz system generuje statystyki roczne, miesięczne i dzienne wszystkich paneli lub każdego osobno. Dzięki statystykom będziesz mógł realnie ocenić skuteczność swoich paneli, sprawdzić w jakiej konfiguracji, kolorystyce i rozmieszczeniu w Twoim przypadku sprawdzają się one najlepiej, a przez to zwiększysz swój zysk.
statystyki

Panel administracyjny

Przejrzysty panel administracyjny oraz intuicyjna nawigacja pozwolą Ci w łatwy i szybki sposób poruszać się po stronie i odnaleźć interesującą Cie informację. Nie trać czasu i nerwów na te czynności!
panel

System płatności

Wbudowany system PayU. Bardzo wygodny system płatności dla klienta umożliwiający szybkie i bezpieczne regulowanie płatności online.
platnosci

eFaktura

Usługa elektronicznej faktury z myślą o wygodzie klienta. Faktóry VAT wystawiane są automatycznie po dokonaniu płatności i masz do nich dostęp w każdym momencie logując się do swojej usługi.
efaktura

Konto Reseller

Stworzyliśmy usługę dla klientów, którzy oferują sprzedaż szablonów na allegro. Jeśli jesteś takim sprzedawcą i chciałbyś podnieść atrakcyjność swojej oferty wprowadzając nasz panel miniaturek, to skontaktuj się z nami. więcej informacji >
reseller
Logowanie
Nie pamiętasz hasła? przypomnij